Předpověď počasí

Spolehlivá předpověď počasí není nikdy na škodu a u modeláře to platí dvojnásob. Zjistit hodinové, krátkodobé či dlouhodobé předpovědi počasí s podrobnými údaji o teplotě, množství srážek, rychlosti i směru větru a spoustě dalších údajů není v dnešní době internetu žádný problém.

nejpresnejsi_pocasi

Bohužel ne každému zdroji se dá věřit… některému více, některému méně. Zde jsou doporučené a odzkoušené odkazy na weby zabývající se předpovědmi počasí.

Předpověď počasí v češtině – Meteoskop.cz – poskytuje podrobné údaje o počasí, hodinové předpovědi, množství srážek, směr větru, teplotu a spoustu dalšího včetně meteoradaru srážek a oblačnosti.

Ze zahraničních webů doporučím službu – Yr.no – tuto službu provozuje Norský meteorologický institut – nabízí velmi podrobnou předpověď pro celou Evropu, včetně Česko republiky a přímo i Olomouce. Tuto službu používám já osobně a zatím se mi vždy osvědčila na výbornou. Pokud Vám nevadí angličtina a méně přehledné rozhraní, tak určitě stojí za vyzkoušení.

Pokud máte tip na Vaši odzkoušenost službu předpovědi počasí, tak napište odkaz do komentářů pod příspěvek.

S tímto jsem upravil i panel vlevo na hlavní straně webu – doplnění odkazu na METEORADAR – po kliknutí na obrázek meteoradaru se otevře nové okno s podrobným náhledem a poté byl také nahrazen odkaz pro kompletní předpověď počasí nacházející se pod obrázkem.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Upozornit mě na novou odpověď e-mailem - upravit ZDE

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!:

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..