Návštěvnost webových stránek

Dnes to je přesně 5 měsíců, co jsou webové stránky v provozu. Za tu dobu prošly výraznou změnou a přibylo zde mnoho funkcí a vylepšení. Už od začátku při vytváření těchto stránek bylo hlavním cílem, aby tyto stránky sloužili k prezentaci klubu veřejnosti, jednoduššímu kontaktu mezi členy klubu, poskytování informací o srazech, modelářských akcích a pomoci začínajícím modelářům, kterých se na letišti za tuto sezónu objevilo hned několik. Podle ohlasů členů, zvýšené návštěvnosti letiště a stránek si myslím, že se tento cíl podařilo naplnit!

O tom, že jsou klubové stránky navštěvovány ukazuje přehled návštěvnosti za toto období (6.5. – 6.10.2013) z Google Analytics, kdy na naše stránky zavítalo téměř 2 000 unikátních návštěvníků (počítáno dle přístupů z IP adres) a celkově mámě skoro 30 000 zobrazení webu. Do tohoto přehledu nejsou započítány návštěvy administrátorských účtů (Filip B., Petr T. a Jakub K.). Návštěvy z Olomouce a Olomouckého kraje tvoří zhruba 60% celkové návštěvnosti (viz obrázky níže) a 97% všech návštěv je z České republiky.

Pokud máte nějaký nápad, návrh či problém týkající se klubových stránek, tak ho napište prosím do komentářů pod příspěvek nebo na email uvedený v kontaktech. 

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!:

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..