O klubu


Něco málo o našem klubu:

Klub založil Vilda Grohmann starší spolu s Martinem Gabrišem a Pavlem Jelínkem v roce XXXX. V této době byl klub RC Heli Olomouc jeden z prvních čistě vrtulníkářských RC klubů u nás v ČR a za úspěch se tehdy považovalo, když si pilot odvážel vrtulník z letiště celý. Postupem času se do klubu přidávali další a další modeláři z Olomouce a blízkého okolí, kteří propadli stejnému koníčku. Od té doby náš klub narostl na více než 20 aktivních členů.

V současnosti je klub stále a převážně zaměřen na modeláře, kteří létají vrtulníky, ať už elektrické či spalováky. V hangárech členů byste našli nejrůznější modely, od malých, přes makety až po velké modely řady 800.

Každý týden v neděli v 9:00 hodin máme sraz na letecké ploše pro modeláře na olomouckém letišti v Neředíně (viz „Kde létáme“). Jsme otevřený klub, přijímáme nové členy, kteří jsou zapáleni pro stejnou věc a nebaví je lítat samotné někde na poli u baráku. Pokud sháníš přátelský kolektiv nebo chceš poradit, tak neváhej a kontaktuj nás na zde uvedené kontakty (viz Kontakt) nebo se v neděli zastav za námi na letiště.  S radostí TĚ přivítáme do svých řad!

Logo klubu RC Heli Olomouc

cropped-cropped-Otevírání-nebe_Olomouc_1.51.jpeg

Členové klubu RC Heli Olomouc

poslední aktualizace 20/8/2013


Komentáře jsou uzavřeny.